Shpat Kerleshi është banori më i ri në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Ai nis mbrëmjen e djeshme rrugëtimin dhe sfidën për të fituar çmimin e madh. Pas hyrjes sigurisht nisi biseda me banorët e tjerë, të cilët ishin kuriozë për ta njohur, por gjithashtu edhe për të nxjerrë nga ai një informacion nga jashtë.

Advertisements

Olta nisi menjëherë të pyeste në lidhje me publikun, duke i thënë nëse Prishtina i do. Megjithatë, Shpati e menaxhoi duke mos dhënë asnjë informacion nga jashtë, një nga rregullta ky kryesorë për këtë format.

Advertisements

Artikulli paraprakHumbi të atin nga sëmundja e rëndë, Ronaldo Sharka bën gjestin prekës që i përloti të gjithë gjatë spektaklit të BBV
Artikulli tjetër‘S’mund të dalë një çapaçul që nuk di pse është futur aty dhe të luajë’/ Sabiani reagon prerë për lidhjen mes Keisit dhe Kristit