Kiara Tito vendosi që të bënte një hap mjaft të rëndësishëm në raportin e saj me Luiz Ejllin, gjatë dasmës që u zhvillua në kuadër të lojës, pasi moderatorja i dhuroi këngëtarit puthjen që ai kishte kohë që e priste, duke ‘zyrtarizuar’ në këtë formë ndjesitë e saj dhe lidhjen në vetvete.

Kjo ishte një befasi për banorët dhe publikun, por më shumë për Luizin i cili tha se nuk e besonte qe do të merrte një hap të tille pasi mendonte qe do ta puthte vetëm ne faqe e ai ne ballë. Luizi e ka pyetur Kiarës nëse është penduar që i ka dhuruar puthjen dhe Kiara i është përgjigjur me vendosshmëri se nuk është penduar.

Advertisements

Ajo ka thënë se e ka bërë se e ka ndjerë , madje për ta bërë Luizin të ndihej i sigurt i ka thënë se edhe nëse lidhja e tyre përfundon ajo ndihet e qetë me vendimin e saj për puthjen.

Advertisements

Luizi sigurisht ishte i lumtur gjithë mbrëmjen dhe tha se e ka fituar “Big Brother” pasi fitoi Kiaren.

Artikulli paraprak“Fundjavë pozitive dhe produktive”, parashikimi i yjeve për 12 shenjat e Zodiakut
Artikulli tjetërLuizi nuk lë mangët as Deas: Ti je vetëm për të ngrënë makarona dhe lozur me arush (VIDEO)