Olta Gixhari është e sigurt që nuk do hidhej kurrë në pishinë pa asgjë në trup vetëm për të fituar “Big Brother VIP2”.

Teksa të gjithë banorët po bënin lojën me pyetje dhe dënime, Luiz Ejlli pyet aktoren:

Advertisements

“Të jepet nga Vëllai i Madh provë të hidhesh në pishinë n*udo dhe e ke të fituar Big Brother-in”.

“Kurrë, as nuk e mendova. Kurrë. Po çuni im, apo. Kur të rritet çuni im të shohë mamin”, tha Olta Gixhari.

Advertisements

Artikulli paraprakNuk ndalet tmerri në Turqi, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja sa ishte magnituda
Artikulli tjetërSondazhi/ Shqipëria me çmimin më të lartë të naftës në botë