Aktorja e mirënjohur Eva Alikaj është banorja më e re e Big Brother Vip. E njohur si “Elsa” e shfaqjes “Pallati 176” dhe e shumë roleve të tjerë në filma të njohur shqipëtar, Eva

Alikaj bëhet pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Advertisements

Por, nuk kanë munguar as komentet e banorëve pas hyrjes së aktores.
Në rrjet është shpërndarë një video ku Luizi në momentin që merr vesh cila është banorja shprehet: “Kush e qet jashtë kyt mo!”

Video është bërë virale në rrjet.

Advertisements

Video