Lëkundje tërmeti janë ndjerë mbrëmjen e sotme në Vorë.

Mësohet se lëkundjet janë ndjerë rreth orës 20:39.

Advertisements

Tërmeti është ndjerë dhe nga banorët e zonës.

Nuk ka ende detaje persa i perket magnitudes

Advertisements