Bledi Manee largohet nga shtëpija e “BBVA”, pasi në nominim ishte ai, Kiara dhe Luizi. Mane ka thënë se nuk do të donte t’i ndante një dashuri në shtëpi. Bledi u shpreh se shtëpia pa Kiarën nuk do të kishte kuptim.

Ai ka kërkuar që ende pa ardhur rezultati do të i bënte këtë dhuratë Kiarës, që të largohet nga shtëpia.

Advertisements

Arbër Hajdari tha se Bledi Mane e ndjen që do dalë dhe mori këtë vendim pa pritur vendimin nga televotimi.