Kiara ka rrëfyer dashurinë dhe lidhjen e ngushtë që ka me prindërit e saj.

Advertisements

Vëllai i Madh përgatiti një surprizë të veçantë për të.

Moderatorja e emisionit Arbana Osmani, i tha se babai po e pret në oborr.

Advertisements

Por duket se surpriza nuk ishte vetëm për Kiarën, por edhe për Luizin.

Ai gjithashtu ka takuar babain e Kiarës. Luizi shprehu para tij dashurinë për Kiarën plot emocionesh.