V ritet me a rmë zjarri një shqiptar në Athinë.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e të martës në orën 23:40.

Advertisements

Kryebashkiaku i Ulqinit reagon pas dhunës ndaj Petraq Milosi: Sjellje çnjerëzore, njerëz të tillë nuk kanë…
Shqiptari është qëlluar me a rmë dhe si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në Nea Ionia, Athine.

Advertisements

Shqiptari është qël luar në një lokal, ku ndodhej në rrugën Kastamonis.

Sakaq në vendin e ngjarjes u gjet një fuoristradë e tipit amerikan dhe mendohet se i përket njërit prej autorëve.

Po ashtu policia ja sekuestruar 7 gëzhoja