Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e mbrëmjes së sotme në Librazhd.

Policia ka identifikuar autorin dhe bashkëpunëtorin e tij që drejtonte mjetin nga ku është qëlluar.

Advertisements

Dyshohet se autori ka pasur për objektiv një tjetër person.

Sipas informacionve raportohet se shtetasi i plagosur është Sh. Skura, ndërsa autori është identifikuar si 27-vjeçari A. Biçaku.

Advertisements