Dashi

Këtë javë mes të martës dhe të premtes ekziston mundësia e rizgjimit të emocioneve të fjetura. Mund të ndiheni më të fortë dhe më pasionantë në këto ditë dimri. Kushdo që ka ndërmend të flasë për dashurinë ose të takojë dikë, mund të përfitojë nga tabloja e favorshme astral

Advertisements

Demi

Kjo periudhë është përgatitore, do të ketë shumë gjëra të reja në maj. Fazë e dobishme për personat e shenjës që i kanë dhënë fund një lidhjeje dashurie apo një pune muajt e fundit. Në këto ditë ju jeni duke u zënë dhe po eksperimentoni me aktivitete të reja pune.

Advertisements

Binjaket

Tensionet nuk kanë munguar kohët e fundit, edhe pse nuk mund të thuhet se është një periudhë negative. Është një kohë kur keni shumë për të bërë. Deri në fund të pranverës, dikush do të thirret të bëjë diçka të re.

Gaforrja

Ka mungesë energjie në këto orë. Sezoni i ardhshëm, megjithatë, do të jetë plot me shpengime dhe konfirmime. Përgjithësisht ju ndodh të përjetoni momente agjitacioni dhe pozitiviteti të fortë, duke alternuar me të tjerat në të cilat disponimi është në rënie.

Luani

Do të mund të rikuperoheni gjatë orëve në vijim. Yjet janë të favorshëm. Është koha më e mirë nëse duhet të përballeni me ndonjë ndryshim pune. Jupiteri është i favorshëm dhe madje mund të sjellë disa kontakte më shumë se zakonisht.

Virgjeresha

Do të jetë e diskutueshme dhe nervoze. Hëna dhe Dielli janë kundër njëri-tjetrit dhe ndoshta nuk jeni ju që po grindeni, por njerëzit përreth jush përpiqen t’ju mërzitin.

Peshorja

Gjatë orëve në vijim do t’ju duhet t’i kushtoni vëmendje polemikave që lindin në dashuri, edhe sepse nga e enjtja situata mund të ndërlikohet. Nëse dikush ju qorton gjithmonë, veçanërisht nëse është partneri juaj, madje mund të zemëroheni dhe të humbni durimin.

Akrepi

Nuk ka pasur fitime të mëdha në 2022, ose keni shpenzuar shumë para. Kjo situatë prek si të punësuarit ashtu edhe të vetëpunësuarit. Gjatë fundjavës Hëna nuk do ju lejojë të bëni gjithçka që kishit planifikuar dhe buxhetuar.

Shigjetari

Javë të rëndësishme për të kuptuar se cili do të jetë roli juaj në një punë dhe në një grup, në gjysmën e dytë të vitit do të duhet të bëni një zgjedhje. Edhe nëse keni biznesin tuaj, mund të mendoni të ndryshoni diçka, qoftë edhe zyrën apo vendin e biznesit.

Bricjapi

Pas pak ditësh Saturni do të jetë i favorshëm dhe nga maji Jupiteri do të jetë interesant. Suksesi arrihet në bazë të aftësive dhe astrologjia mund të na ndihmojë duke shënuar momentet e realizimit të një projekti të caktuar.

Ujori

Një javë për t’u jetuar me buzëqeshje, nuk ka rëndësi ta përfundoni i pari! E rëndësishme është të dini se njerëzit ju duan dhe kanë një ide të mirë për ju. Është një periudhë në të cilën ka planetë të favorshëm.

Peshqit

Java që sapo ka përfunduar nuk ka ofruar zgjidhje të cilat gjithsesi do të mbërrijnë në muajin mars dhe tashmë jeni duke menduar për një publikim fantastik, një projekt që do të nisë gjatë javëve në vijim.