Bora Zemani në emisionin “Përputhën”, shfaqet me një fustan të zi tejet elegant. Fustani i moderatorës, ka ditë që po qarkullon në tregun online për vetëm 15-euro.

Kujtojmë se Bora Zemani, njihet për veshjen e saj plot stil dhe trendi me kohë. Për Borën, duket se nuk ka dhe aq rëndësi çmimi.

Advertisements