Stresi dhe Xhuli janë dy banorët që kanë debatuar më së shumti gjatë rrugëtimit të tyre në “BBVK”. Edhe pse ishin “armiq”, duket se dyshja së fundi kanë bërë paqe.

Kjo ka ndodhur mbrëmjen e kaluar, teksa reperi edhe këndoi një këngë të cilën tha se ia ka dedikuar Xhulit.

Advertisements

“Për neve dyve qe dy muaj e gjysmë kemi patur debate të thella, kemi lënduar shumë njerëz të dy edhe na erdhi ideja, e kemi shkruar dje tekstin refrenin e kemi bërë sonte, shpresoj të na e merrni këtë pjesë të mirë të anës tonë që duam të japim një shembull të madh pavarësisht se jemi në një lojë, kjo është motër për mua, unë jam vëllai i saj edhe kur bashkohen dy fuqi si Stresi dhe Xhuliana në Big Brother VIP Kosova, e kam shkruar një këngë shumë shpejt”, ka thënë reperin.

Më pas ai ka interpretuar këngën me titullin “Kosovë-Shqipëri” për banorët përkrah Xhulit.

Advertisements