Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në portin e Durrësit.

Mësohet se një punonjës i pastrimit të Portit është gjetur i djegur mbi rezistencë,

Advertisements

50 vjeçari ishte duke u ngrohur dhe ka rënë mbi rezistencë,

ku ka marrë djegie në pjesën e përparme të trupit. Ai është gjetur i pajetë nga punonjësit e tjerë.

Advertisements

Dyshohet se 50-vjeçari ka pësuar infarkt dhe më pas ka rënë mbi rezistencë.