Gazetari Bledi Mane është një ndër banorët më të rinjt të “Big Brother VIP”. Hyrja e tij nuk u prit më entuziazëm nga banorët duket njohur tipin ngacmues dhe provokues të gazetaritt.

Siç priej dhe diskutohej, përplasja e tij e parë ishte me Luizin për të cilën u përplasën edhe mbrëmje e djeshme në prime.

Advertisements

Por a e dinit lidhjen e Bledi Manes me opinionistin e Big Brother, Arbër Hajdarin. Gjatë një bisede me Nitën, Bledi i tregon se Arbri është dhëndrri i tij.

“Kam dhe dhëndrin, e di kush është dhëndri apo jo? Arbri. Kam qenë në dasmën e tij. Por Arbri s’ka të drejtë të të mbajë në shtëpi, ai jep thjesht opinione”, shprehet Bledi.

Advertisements

Kujtojmë se Arbri u martua në muajin tetor të vitit që lamë pas me Vlera Devollin në një festë madhështore. Vlera është me origjinë nga Peja e Kosovës dhe nuk dihet se çfarë lidhje ka Bledi Mane në këë mes.

Nuk ka kaluar as një javë që Bledi ka hyrë në shtëpinë e BBV dhe i kanë mjaftuar pak ditë për të hyrë shpejt në lojë dhe në dinamikat e shtëpisë.