Një bisedë epike është diskutuar ditën e sotme në dhomën e ndenjes në shtëpinë e Big Brother VIP.

Teksa Kristi është shprehur se nuk ka fansa fëmijë që i dërgojnë vetëm drone, përgjigja e Luizit ishte më shumë se ironike.

Advertisements

Duke marr parasysh stilin e Kristit dhe mënyrën se si ai vishet dhe kujdeset për veten Luizi i ka thënë: Ty fansat do të të hedhin manikyr.

Pjesë nga biseda:

Advertisements

Kristi: S’kam fansa fëmijë unë o burrë, të më sjellin drona.

Luizi: Ty do të të hedhin manikyrë kur të vijnë.