Gjatë qëndrimit të saj në “Big Brother VIP”, Efi deklaroi se kishte dikë jashtë shtëpisë.

Ajo shprehej me fjalët më të mira për partnerin dhe dukej se e donte shumë.

Advertisements

Teksa të gjithë u bënë shumë kurioz për të ditur kush ia ka marrë zemrën bukuroshes, ish-konkurrenti i “Përputhen”, Bruno Shemsho i ka habitur të gjithë.

Në një intervistë të dhënë së fundmi për “Opening up”, ai ka deklaruar se është në një lidhje me Efin. “Jam në një marrëdhënie dhe jam shumë i lumtur”, ka thënë Bruno.

Advertisements