Armaldo Kllogjeri dhe Luiz Ejlli kanë pasur një bisedë të gjatë me njëri-tjetrin, ku e pranishme ishte edhe Olta Gixhari. Këngëtari dhe aktorja u shqetësuan kur nuk e panë Maestron te shtrati i tij dhe si pasojë nisën duke e kërkuar nëpër shtëpi.

Në momentin që e gjetën, ata i thanë se nuk do ta nominonin dhe se e kishin xhan. Armaldo u tha atyre se me siguri do ketë një zarf të zi në lidhje me bisedat për nominimet dhe Luizi i kthehet duke i thënë “se tani nis loja”.

Advertisements

Më pas atyre u bashkohet edhe Kiara Tito, ku Maestro pyet këngëtarin se çfarë do të bëjë ai, kur moderatorja të dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP2”.

Duke folur me të qeshur, Luizi u shpreh se ditë të zeza do vijnë për banorët. Sipas Maestros, Luizi përmbahet shumë në disa situata, kjo për shkak se e qetëson Kiara. Nëse ajo del, shtoi ai, Luizi do dalë sërish nga vetja, si në fillim.

Advertisements

Kiara nga ana tjetër, tha se ai nuk sillet më keq si në ditët e para dhe nëse e bën një gjë të tillë, ajo nuk i flet më atij.

Armaldo i tha Kiarës se sapo të kaloi 14 shkurti, dita e Shën Valentinit, ajo do eliminohet nga shtëpia, duke i lënë radhën banorëve të rinj.