Ditën e djeshme në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova ka ndodhur një përplasje e fortë mes Xhuli Nurës dhe Vivien Thanos. Modelja nga Drenica fillimisht i tha Vivit se nuk ka shtëpi dhe se ndoshta në Tiranë jeton me qira.

Në vazhdim të bisedës, ish-konkurrentja e “Love Story” ia përmendi Xhulit videon intime, një ngjarje personale që i kishte ndodhur në vitin 2010.

Advertisements

“Unë nuk kam nxjerr video se k si që të dalë në televizor”, i tha Vivien, Xhulit.

Ndërsa, ajo i tha se kjo nuk është një gjë që duhet përmendur se nuk është bërë me dëshirë

Advertisements

“Nuk është video s e k s i, është video in ti me. Turp duhet të të vij që e flet një gjë të tillë. Dikush dikush është sha ntaz huar, nuk e bën më qejf. Jam shumë krenare se kam punuar shumë, shyqyr që kam punuar aq shumë.

Nuk ka mashkull që i ka gjërat sikur unë”, u shpreh Nura.

Për këtë histori, zeshkania më parë theksoi se dëshironte të fundosej, t’i jepte fund jetës meqë ishte bërë virale gjithandej.