Konspiracionisti Alfred Cako ka deklaruar se fituesi i Big Brother VIP Albania tha se Bledi Mane do të fitojë këtë Big Brother pasi ka hyrë me një princip në jetë, do ti kundërvihet banorit Luiz Ejlli dhe se sipas tij do ta mposht.

Reagimi i plotë:

Advertisements

I uroj mikut tim Bledi Manes suksese dhe fitore ne Finale te BBVA.

Ashtu sic ka princip ne jetë, do ti kundervihet Luizit dhe do ta mposhte pa asnje dyshim, me ka premtuar se te gjitha parat e finales do ti dergoj per bamiresi .!

Advertisements

Rrethi Katror do te vazhdoj me mua dhe Milaimin.

Dmth tashi do te perballem me nje Sor osian me pak.