Bora Zemanin e ka kapur nostalgjia dhe ka publikuar së fundmi dy foto të realizuara në dhjetor kur prezantonte “Dancing with the stars”. Por ndjekësit kanë nisur me komente ku dyshojnë se ajo është shtatzënë.

Advertisements

Shkak është bërë poza që Bora ka marrë duke vendosur dorën në formë zemre tek barku.

Advertisements

“Shum e buker po duart pse i ke vendosur te barku?”, e pyet një ndjekës. “Eshte shtatzene”, i pergjigjet nje tjeter. “Mos je shtatzene?”, vazhdojne pyetjet. “Ishalla eshte”, komentojnë ndjekësit. “Pse me duket sikur ke nje beb te bukur te barku”, shkruan dhe një tjetër, por Bora ka vendosur të mos u përgjigjet komenteve.