Një person i pajetë është gjetur ditën e sotme në Shkodër në fshatin Vukatan .

Bëhet me dije se personi që është gjetur i pajetë është rreth 61-vjeç, por që ende nuk dihet identiteti i tij, apo rrethanat në të cilën personi ka humbur jetën.

Advertisements

Mësohet se 61-vjeçari është gjetur i pajetë anës rrugës, teksa ka qenë duke lëvizur me bicikletën e tij.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje dhe zbardhjen e shkakut që i ka shkaktuar vdekjen 61-vjeçarit.

Advertisements