Reperi i njohur, Stresi është gjithnjë në qendër të vëmendjes për deklaratat e tij si dhe për projektet muzikore që publikon herë pas here.

Së fundmi, ai ka folur në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova” për lidhjen e tij që ka patur me Enxhi Kamenicën. Ai ka zbuluar se si ka shkuar lidhja me të, ku u ndal te koha kur ai ishte në burg si dhe zbuloi që pas daljes nga burgu, u nda me Enxhin.

Advertisements

“Mua më futën në burg një muaj se më kapën me një armë. Tani pasi më fusin mua në burg, ish-e dashura ime futet në Big Brother, dhe unë e pashë atë nga burgu. U acarova aty. Pas këngës “Lambo” unë u lidha me të. Ia bënin “Uaa shiko Enxhin me Stresin. Pse kjo është lidhur me këtë rebelin? Por ajo më ka njohur mua në brendësi”.

Advertisements

Artikulli paraprakSulmi ndaj Berishës! Gazetari zbulon kush është personi që ndaloi dhunimin e Gert Shehut
Artikulli tjetërHistoria më e bukur e dashurisë! Të dy 100 vjeç, burrë e grua vdesin vetëm pak orë larg nga njëri-tjetri