Sot për këngëtaren e njohur, Aurela Gaçe është një ditë e veçantë. Vajza e saj e vogël, Abigail feston ditëlindjen dhe mbush 6 vjeçe.

Padyshim nuk kishte se si të mungonte një urim nga mami Aurela, e cila ka ndarë në Instagram një foto të së bijës. Ajo ka treguar edhe një ngjarje plot humor që i ndodhi sot, teksa do ta çonte Abin në shkollë.

Advertisements

Urimi i plotë i këngëtares:

6 vjeç sot, gëzimi dytë i familjes tonë.

Advertisements

Dashuria jonë Abi.

E zgjoj në mëngjes, hajde se do bëhemi gati për shkolle (parashkollor).

Advertisements

Mezi çohet. Kam kollë, mê dhëmb këmba etj.

Sot i them, do çohemi se ke ditelindjen, edhe do të të urojnë shoqet.

Poooo – tha- edhe u çua si shigjetë hahahaha. Sot nuk kishte asnje ankesê.

E pyeta, a ke qejf të të nxjerrë mami këtu tek ky ekrani në telefon ku të shohin njerezit?

Po- tha (lagjia e di që ka qejf pak vëmëndje, tani e dini edhe ju)

Artikulli paraprak“Ti je më i mirë se Tsipras”/ “Kathimerini”: Rama i kërkoi falje Mitsotakis
Artikulli tjetër“Iu ula në gjunjë dhe…”/ Zbardhet biseda mes çiftit, përpara se i riu të vriste ish-gruan shtatzënë