Gert Shehu është 31 vjeçari i cili grushtoi dje Sali Berishën.

Sot, personi në fjalë ka folur për herë të parë para policisë.

Advertisements

“Do flas në një moment të dytë, sepse nuk jam mirë nga gjendja shëndetësorë”, kështu ka deklaruar Gert Shehu.

Advertisements

Artikulli paraprak“Nuk ka probleme mendore”/ Flasin fqinjët e agresorit të Berishës: Punonte në disa piceri, konsumonte drogë
Artikulli tjetër“Kishte nevojë për para”/ Flet shoku i agresorit që sulmoi Sali Berishën dhe tregon arsyen çfarë e shtyu