Prej kohësh këngëtari shumë i dashur i publikut shqiptar, Mateus Frroku, ka zbuluar se është në një lidhje dashurie më një nga vajzat e njohura të ekranit.

Mirëpo, gjatë gjithë kësaj kohe ai ka preferuar ta mbajë private , deri mbrëmjen e djeshme.

Advertisements

I ftuar në emisionin “Zemër Luana”, Matuesi konfirmoi lidhjen me violisiten, Xhesi Mara, madje madje e puthi live në mes të emisionit.

Gjithashtu këngëtari i dedikoi partneres së tij disa fjalë zemra, ku nuk nguroi ta falenderonte që ishte bërë pjesë e jetës së tij.

Advertisements

Artikulli paraprakMe vlera të jashtëzakonshme! Hirra e djathit ju shpëton nga disa sëmundje, ja çfarë duhet të dini
Artikulli tjetërI grabiti çantën dhe e rrëzoi përtokë, ky është 36-vjeçari shqiptar që i shkaktoi vdekjen të moshuarës