Tashmë kanë filluar të dalin emrat e konkurrentëve të parë të Big Brother VIP Albania. Pak kohë më parë Kryefjala.com ka zbuluar se dy nga këta emra janë Kiara Tito dhe Albi Nako.

Advertisements

Por nuk mbaron këtu, së fundmi burime për Kryefjala.com kanë thënë se një tjetër konkurrente që do i bashkohet banorëve të Big Brother Albania është Kejsi Meidini, vajza e Sabianit.

Advertisements

Kejsi është përfolur edhe vitin e kaluar për tu bashkuar me Sabianin por duket se është futur që këtë eksperiencë ta përjetojë e vetme.

Advertisements

Artikulli paraprakTronditëse në vend! Jetonte me nënën e paralizuar, gjendet i pajetë një burrë
Artikulli tjetërDua Lipa flet si asnjëherë më parë dhe ‘trondit’ me rrëfimin: Vuaj nga sindroma e…