Kryetari i Partisë së Inovacionit dhe deputeti, Ozturk Yilmaz, është sulmuar ditën e sotme me thikë në zyrën e tij.

Sipas mediave vendase mësohet se Ozturk u godit me thikë nga një person i cili shkoi në zyrën e tij për ta takuar.

Advertisements

Menjëherë kryetari u dërgua në spital pasi mori dy plagë në këmbën e djathtë. Fatmirësisht ai është jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë autoritetet po vijojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorit, i cili pas ngjarjes u largua menjëherë.

Advertisements

Artikulli paraprakÇfarë po ndodh? Brenda pak orësh Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet e karburanteve! Ja sa do shiten
Artikulli tjetërE rëndë në vend! 71-vjeçari akuzohet se ka ngacmuar sek*ualisht një vajzë