Kryeministri i vendit tonë, Edi Rama. i ka pritur të gjithë me buzëqeshje dhe me shtrëngim duart në tapetin e kuq ku po mbahet edhe samitit i BE-së në vendin tonë.

Por diçka jo e zakonshme ka ndodhur me kryeminsitrin e Luksemburgut, Xavier Bettel. Ky i fundit e ka bërë Edi Ramën që t’i ulet në gjunjë.

Advertisements

Në momentin që Bettel u afruan me çantën e tij në dorë, Rama u ul në gjunjë për arsye që ende nuk dihet. Bettel qeshi, e po ashtu edhe kryeminsitri Edi Rama.

Advertisements

Artikulli paraprakMe flamuj kuqezi dhe të BE-së, dalin pamjet e para të protestuesve të opozitës(Foto)
Artikulli tjetër‘Thumb shqeto’, Arbana Osmani na la pa fjalë me ‘reagimin’ për Big Brother Vip Kosova(Foto)