Tiranë- Merr fund dilema e “këpucës së grisur” në Samitin e mbajtur ditën e djeshme në Tiranë, për herë të parë në vendin tonë dhe për hërë të parë jashtë një vendi anëtar i BE-së.

Përpos bisedave dhe marrëveshjeve, fotografëve nuk i shpëtuan disa detaje interesante.

Advertisements

Fotografi Armand Babani i bëri ditën e djeshme të gjithë kurioz kur publikoi një foto me një këpucë të grisur, e cila i përkiste një lideri europian i pranishëm në samit.

Babani së fundmi ka treguar për Report tv se këpuca i përket kryeministrit holandez Mark Rutte.

Advertisements

“Është Mark Rutte. Është dhe shaka në Europë, që holandezët janë edhe pak kurnac,” tha Babani.

Artikulli paraprakE trishtë! Tri motra me probleme mendore në Lezhë abuzohen sek*ualisht prej 6 vitesh, njëra shtatzënë
Artikulli tjetërGoditi me grusht Berishën, flet për herë të parë psikiatri i 31-vjeçarit dhe bën deklaratën e fortë: Ja pse ishte pa diagnozë