Më datë 07.12.2022, te Parlamenti, shtetasi Mariglen Mujo Berisha, 32 vjeç, duke drejtuar automjetin e tij,

ka dëmtuar traun e hyrjes në Parlament.

Advertisements

32-vjeçari është shoqëruar në komisariat dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisements

Artikulli paraprakE ëma e Stresit feston ditëlindjen, nuk mungoi urimi i veçantë nga gjithë banorët e BBVK
Artikulli tjetërU bë virale gjesti i Edi Ramës ku i ulet në gjunjë kryeministrit të Luksemburgut, avokatja e njohur ia numëron një nga një: Ishte fyerje, ai u tall