Policia po organizon një operacion të paligjshëm të kufirit në Morinë.

Në kuadër të këtij operacioni disa persona janë vënë në pranga.

Advertisements

Gjatë aksionit, një sirian ka mbetur i plagosur.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërkohë që pritet të dalë edhe reagimi zyrtar i policisë.

Advertisements

Artikulli paraprakE FUNDIT/ FIFA trondit Serbinë, sjellja ndaj Xhakës dhe racizmi ndaj shqiptarëve do t’u kushtojë shumë
Artikulli tjetërVulosi kualifikimin në 1/8 finale të Botërorit, futbollisti mbytet nga kërkesat e vajzave për martesë! Detyrohet të fikë telefonin