Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 06.12.2022, rreth orës 17:30, në aksin rrugor Shkozë – TEG, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Advertisements

Grupi hetimor po punon për saktësimin e gjeneraliteteve të drejtuesit të automjetit dhe të viktimës, si dhe për sqarimin e rrethanave të aksidentit

Artikulli paraprakTronditëse! Elon Musk nën hetim nga SHBA, akuzohet për vrasjen e 1500…
Artikulli tjetërSurpriza e këtij botërori bën të pabesueshmen, dërgon në shtëpi Spanjën!