DASHI

Takime shumë pasionante ju presin. Favorizoni njohjet e reja, mund të pushtoni shpirtin tuaj binjak. Luajini letrat mirë, mund të provoni se nga çfarë jeni krijuar. Ju duhet edhe siguri në punë.

Advertisements

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 6 dhjetor 2022), në dashuri keni disa grindje përpara. Mundohuni të mos krijoni polemika të panevojshme. Një lajm interesant po vjen në punë.

Advertisements

BINJAKËT

Në dashuri mund të rizbuloni pasionin, i cili kohët e fundit ishte zbehur paksa. Mundohuni të përjetoni emocionet, teksa vijnë pa menduar shumë për to. Përndryshe nuk do t’i shijoni plotësisht. Në punë, nëse keni një negociatë në gatishmëri, mos hezitoni, por mbylleni atë në ditët në vijim.

Advertisements

GAFORRJA

Në dashuri nyjet më në fund kthehen në shtëpi. Kohët e fundit ka pasur disa zënka me partnerin, që ju kanë bërë më nervozë. Mundohuni të flisni me njëri-tjetrin dhe të sqaroni pa e mbajtur atë që nuk shkon brenda jush. Në punë keni shumë dalje, përpiquni të kurseni para.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 6 dhjetor 2022), ka një ditë mjaft të tensionuar dhe të diskutueshme në ndjenja. Unë ju këshilloj të mos krijoni shumë polemika. Nëse ka diçka që nuk shkon, mos hezitoni të flisni me partnerin tuaj për këtë. Në punë, kërkesa juaj mund të pranohet.

VIRGJIRËSHA

Të dashura Virgjëresha, më – 6 dhjetor – qielli i mrekullueshëm për beqarët. Nëse ka një person që ju pëlqen, dilini përpara pa frikë. Lëreni veten dhe shkoni pas emocioneve. Në punë kushtojini më shumë financave, kohët e fundit keni pasur shumë shpenzime, aq sa edhe kuleta po “qan”.

PESHORJA

Në dashuri një ish mund të rikthehet në jetë. Nuk do të jetë e lehtë për t’u kuptuar dhe zbatuar. Mund të mos bini më në dashuri, por do të jetë e mundur të rregulloni një marrëdhënie. Zgjidhjet janë në rrugën e punës. Një problem i gjatë mund të gjejë një zgjidhje.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 6 dhjetor 2022), parajsa është e shkëlqyer në dashuri. Të preferuarat e takimeve për beqarët. Kush e di, ndoshta një miqësi mund të kthehet në diçka vërtet të veçantë. Në punë, kushtojini më shumë rëndësi klauzolave ​​të një marrëveshjeje, për të mos pritur surpriza të pakëndshme.

SHIGJETARI

Ka pak tension në dashuri, por është më mirë të mos nxisni polemika të kota. Në të vërtetë përpiquni të sqaroheni. Shërimi vjen së shpejti. Në punë lodhja ndihet, por angazhimi juaj do të shpërblehet në fund.

BRICJAPI

Në dashuri mund të ketë reagime pozitive. Me partnerin tuaj ka pasur polemika, por çdo gjë mund të shkojë sipas jush, bisedoni me njëri-tjetrin dhe sqarohuni, nuk ia vlen të mbani inat. Në punë do keni mundësi të merrni avantazhe.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 6 dhjetor 2022), në dashuri është një ditë e diskutueshme, por kujdes nga disa grindje të tepërta. Përdorni të gjithë diplomacinë tuaj. Në punë mund të bëni kërkesa të rëndësishme dhe të arrini rezultate të shkëlqyera.

PESHQIT

Ditë vërtet pozitive nga çdo këndvështrim. Nëse jeni të interesuar për dikë, pse të mos hidheni në veprim? Çfarë keni për të humbur? Asgjë nëse jeni beqar. Nisni me besim dhe pa frikë. Në punë problemet po zgjidhen, sikurse mundësitë e mira janë në rrugë e sipër.

Artikulli paraprakSkandal te Morgu në Tiranë:100 mijë lekë për të larë të ndjerin ose “dil jashtë”
Artikulli tjetërRritje temperaturash në mesditë dhe vranësira, ja si paraqitet moti për sot