Është identifikuar autori që goditi me grusht kreun e Partisë demokratike,

Sali Berisha gjatë kohës që ky i fundit ishte duke marshuar drejt podiumit.

Advertisements

Mësohet se bëhet fjalë për Gentian Shehu.

Ai është shoqëruar nga policia dhe momentalisht ndodhet në komisariatin nr 1./Opinion.al

Advertisements

Artikulli paraprakGrusht fytyrës, gjaku mbulon Sali Berishën. Momenti kur goditet ish-kryeministri
Artikulli tjetërHundën ende me gjak, Sali Berisha flet pas sulmit: Asgjë në botë nuk na mposht