Ka nisur me përplasje protesta e opozitës në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.

Përplasja fizike ndodhi teksa Meta dhe Berisha po shkonin drejt bulevardit që t’i bashkoheshin turmës.

Advertisements

Mësohet se një person ka goditur me grusht Berishën duke i shkaktuar dëmtime.

Berisha është gjakosur pas goditjes.

Advertisements

Vijon…

Advertisements

Artikulli paraprakProtestuesit e opozitës mblidhen në Bulevard, me pankarta në anglisht për liderët e BE
Artikulli tjetërGrusht fytyrës, gjaku mbulon Sali Berishën. Momenti kur goditet ish-kryeministri