Moderatorja e njohur, Bora Zemani tashmë do të rikthehet si prezantuese në Për’Puthen. Vetë, ajo ka publikuar disa foto në Instagram pak momente më parë, ku shkruan: “U përputha prapë me Për’Puthen. Ky do të jetë një dhjetor festiv me kërcime në Dancing With The Stars dhe dashuri në Për’Puthen”.

Epo mesa duket Borës nuk i “ndahet shpirti nga dashuria e saj e vjetër”: Për’Puthen.

Advertisements

Së fundmi Ori Nebijaj ka dhënë intervistën e saj të parë që pasi pranoi mandatin e deputetes duke hequr dorë nga emisioni “Për’puthen.”

Që në nisje të intervistës Ori u shpreh: “Do jem gjithmonë Ori, nuk dua që kjo të ndryshojë kurrë edhe pse tani me mandatin e deputetes i detyrohem zyrtarisht etiketës edhe të qenit zyrtar.”

Advertisements

Artikulli paraprak“Emigrantët shqiptarë nuk po ndalojnë…”, media britanike ngre alarmin dhe akuzon qeverinë! Ja çfarë pritet të vendoset
Artikulli tjetërPlagosja e emigrantit në doganën e Morinës, merret vendimi drastik për policin: Kreu qitje të pavullnetshme nga terreni i vështirë