TIRANË- Aksident në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në zonën e njohur si “Vasil Shanto”.

Advertisements

Dosja.al ju sjell dhe pamjet nga vendi i ngjarjes ku shihet se ndodhet dhe policia.

Ajo që shihet është një makinë e dëmtuar, por nuk dihet nëse ka persona të lënduar si pasojë e aksidentit.

Advertisements

Policia e Tiranës nuk ka publikuar asnjë njoftim zyrtar në lidhje me ngjarjen.

Artikulli paraprakDegradon situata mes dy moderatoreve të njohura të ‘Top Channel’! T’i po bën show, je e padrejtë me njerëzit”/ Jerina shpërthen LIVE ndaj Dalina Buzit dhe ia përplas të gjitha në fytyrë
Artikulli tjetërPo vjen stuhia e fuqishme/ Fundjava sjell mot ekstrem, ja zonat që preken