LEZHË- Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në superstradën Lezhë-Milot.

Aksidenti ka ndodhur pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit

Advertisements

Një automjet ka përplasur një triçikël në të cilin udhëtonte një person bashke me një fëmijë.

Për pasojë që të dy kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar për marrjen e ndihmës së nevojshme në spitalin e Lezhës.

Advertisements

Artikulli paraprakDETAJET/ Mero Baze: Kushëriri i dhunuesit të Berishës punonte në Gërdec, nënën e tij e ka patur sanitare në shtëpi
Artikulli tjetërÇfarë ndodhi? U mor në pyetje nga policia, nëna e Gerti Shehut përfundon në spital