Prej kohësh, Beniada Nishani dhe Blerti Hajdari po përfliten si çifti më i ri i showbizit shqiptar.

Ish-banorja e “BB VIP ALBANIA” dhe vëllai i Arbër Hajdarit nuk kishin konfirmuar asgjë, deri më sot. Beniada ka ndarë pak minuta më parë një foto dorë për dorë me Blertin.

Advertisements

Nuk fshihen më! Beniada konfirmon lidhjen me personazhin e njohur televiziv

Nuk fshihen më! Beniada konfirmon lidhjen me personazhin e njohur televiziv

Advertisements

Në fakt ajo nuk ka vënë as emër as fytrën, por nuk e kishim të vështirë të vërtetonim se dora është e tij, falë byzylyqeve.

Për Blert Hajdarin kanë dëgjuar më shumë shikuesit e emisionit “Procesi Sportiv” ku ai është prej kohësh si opinionist, pikërisht edhe emisioni që i solli Beniadën, si kolege, por jo vetëm kaq.

32-vjeçari është rikthyer para pak kohe përfundimisht nga SHBA, ku dhe ishte larguar vite më parë. Ai e mbylli karrierën si sportist për shkak të një dëmtimi.

Por në SHBA, ish-futbollisti la pas më shumë sesa karrierën. Blerti është baba i dy fëmijëve të vegjël nga një histori dashurie që ka pasur në New York. Por teksa gjërat nuk kanë funksionuar më me partneren e tij, Blerti është rikthyer në Tiranë, për të qenë sërish pranë familjes së tij, ndonëse larg fëmijëve.

Nuk fshihen më! Beniada konfirmon lidhjen me personazhin e njohur televiziv