Dollari amerikan sot blihet me 110.6 lekë dhe shitet me 111.7 lekë.

Monedha e eurozonës, blihet me 116.1 lekë dhe shitet me 116.8 lekë.

Advertisements

Paundi britanik blihet me 134 lekë dhe shitet me 135.3 lekë.

Franga zvicerane blihet 116.8 lekë dhe shitet me 117.7 lekë.

Advertisements

Më poshtë ju sjellim kursin e këmbimit për monedhat e tjera./CNA.al