Beatrix Ramosaj, është personazhi më i përfolur qysh nga hyrja e saj në “Big Brother VIP”, ku edhe krijoj lidhje me Donald Veshajn, lidhje kjo që nuk zgjati edhe jashtë mureve të kësaj shtëpie, ndonëse pak.

Këngëtarja vazhdon e komentohet, dhe secili postim i saj merr vëmendje mediatike.

Advertisements

Ajo ka folur për gjendjen e saj së fundmi.Dikush e pyeti këngëtaren nëse ajo është e lumtur, dhe përgjigja e saj s’kishte si të ishte më e mirë se kjo që do mund ta lexoni.

Artistja fillimisht tha se është e shëndetshme dhe e lumtur, bie në dashuri me jetën dhe veten në mënyrën më të bukur të mundshme.
Ajo poashtu tha se është e bekuar nga Zoti, universi dhe vet jeta.

Advertisements

Trixa më tutje është falënderuese për shëndetin dhe sigurinë e familjes dhe më të dashurve të saj.

Ndryshe, ajo ka punuar së fundmi në projekte të reja, një nga të cilët do të lansohet shpejt.