Luana Vjollca është një nder vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Moderatorja e njohur është shume aktive ne rrjetet sociale dhe gjithmonë ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga rutina e saj ditore.

Advertisements

Ajo ka publikuar një foto kur ishte në moshe të vogël dhe që askush nuk e njihte.

Advertisements

Luana shfaqet e veshur me një palë pantallona të shkurtra dhe me flokët kapelon. Moderatorja duket një fëmijë shume i bukur dhe nuk ka shumë ndryshim nga sot.

Luana është shumë e suksesshme në karrierën e saj dhe ka arritur çdo synim që i ka vendosur vetes. Ajo gjithmonë është dalluar për format e saj perfekte.

Luana i ka mahnitur gjithmonë fansat e saj pasi në çdo dalje apo foto të publikuar shfaqet e kuruar deri në detaje.