Çifti Vilma dhe Arjan Konomi të cilët u aksi dentuan tek vizat e bardha nga një një makinë tip “G Class” në Rrugën e Kavajës fatmirësisht janë jashtë rre zikut për jetën.

Pas qëndrimit prej gati dhjetë ditë nën trajtim intensiv në spital, mjeku i njohur neurokirug Fatos Olldashi

Advertisements

jep lajmin e mire se të dy prindërit e foshnjës tre muajshe e kapërcyen rre zikun për jetën dhe nuk riskojnë të invalidizohen.

Vilma dhe Arjan Konomi u aks identuan të dielën e tetë majit pak pas mesditës teksa kalonin në vizat e bardha bashkë me vajzën e tyre, tre muajshe e cila u erdhi në jete pas 20 vitesh pritjeje

Advertisements

Fatmirësisht edhe vajza e vogël është në gjendje të mirë shëndetësore në pritje të dalin nga spitali dy prindërit e saj,

Vilma mjeke në qendrën shëndetësore në Vorë dhe Arjani drejtor i sporteve në Ministrinë e Arsimit.

Advertisements

Artikulli paraprakÇ’po ndodh? Befasohet Xhensila, e gjuajnë në mes të koncertit me…(VIDEO)
Artikulli tjetërVajza e ministrit Niko Peleshi ngre temperaturat, shfaqet pa sytjena dhe…(FOTO)