Ata kanë qenë për shumë muaj dyshja më e përfolur e mediave rozë, e duket se kanë vendosur që ti japin një shans të dytë njëri tjetrit.

Është fjala për Bora Zemanin dhe Donald Veshajn, të cilët janë shfaqur për herë të parë së bashku në një event.

Advertisements

Pamjet e tyre së bashku janë xhiruar në sfilatën e sitilistit të njohur Valdrin Sahiti, ku Donaldi shfaqet krah Borës, pasi kjo e fundit ishte ngjitur në pasarelë, me një fustan në ngjyrë të verdhë që ia theksonte linjat.

Menjëherë pas publikimit të këtyre pamjeve, ka reaguar edhe blogeri Olti Curri, i cili thotë se nuk është ai personi që i ka xhiruar.

Advertisements

Sipas tij Donaldi dhe Bora kanë gjithë të drejtën e botës, që të rikthehen së bashku, dhe të lihen në privatësinë e tyre.

Artikulli paraprakLajmi i shumëpritur! Bora dhe DonaldI kapen mat krah njëri-tjetrit, publikohen pamjet që po thyejnë rrjetin
Artikulli tjetërPas largimit të bujshëm nga Portokalli, Flor Binaj zbulon çfarë po planifikon të bëjë së shpejti