Pak ditë më parë në mediat shqiptare u përhap me shpejtësi lajmi se në fshatin Topojan të Gramshit kishin zbritur UFO-t, madje kishin lënë edhe shenjat dalluese të prezencës së tyre.

Në media mbrëmjen e sotme gjatë një emicioni televiziv janë treguar pamje nga vendi ku dyshohet se kanë zbritur UFO.

Advertisements

Pasi gazetarja takoi banorët e fshatin një nga një dhe nuk dëgjoi asgjë për UFO-t, Lediona shkoi

dhe u përball drejtpërdrejtë me pronarin e tokës, aty ku UFO-t kishin lënë dhe shenjat.

Advertisements

Por përgjigja e pronarit kur u pyet për lajmin rreth UFO-ve, e zhgënjeu agjenten tonë speciale 007-n Lediona, pasi shenjat nuk i kishin lënë UFO-t por sprucatori i ujit.

Advertisements

Artikulli paraprakMe lot! Kozma Dushi i këndon fansit të moshuar dhe e ringjall nga vdekja (Video)
Artikulli tjetërDel sekreti i papritur! Kur Donaldi e tradhtoi, Bora nuk e donte më veten!