Ervin Dako është shpallur në kërkim nga policia në Tiranë, komisariati numër 6.

Aktori që u bë i njohur me rolin e tij në serialin ‘’HOT’’ një ditë më parë është përfshirë në një konflikt dhe ka përplasur shtetasin E.Gj.

Advertisements

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Migjeni”.

Dyshohet se konflikti ka ndodhur për shkak të parkimit të një automjeti.

Advertisements

Ervin Dako është pjesë e grupit të tre aktorëve në “HOT”, të njohur si “3 Llaqet”.

Advertisements

Artikulli paraprak“Pse më sheh?”/ Plas sherri mes 6 personash në Bulqizë, dy u plagosën rëndë
Artikulli tjetër“Të la gjysma jote!”/ “Krisja” e miqësisë mes Sabianit dhe Ilirit, nuk “përmbahen” komentuesit: Turp!