Moderatorja Eva Murati, e cila deri para ca kohë më parë ishte e lidhur me djalin e Jozefina Topallit, duket se tashmë ka nisur një lidhje me djalin e Igli Tares.

Nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme në Tiranë/ Balluku jep lajmin e mirë për projektin e vendit tonë: Interes rajonal, mund t’u shërbejë 17 milionë qytetarëve
Kosova i jep goditjen e fuqishme Rusisë dhe Bjellorusisë, zbardhet vendimi i fundit i qeverisë
Edi Rama reagon për skandalin që bëri bujë ne vendin tonë: Ishte pasqyrë e një deformimi të madh, pati një anë jo të vogël pozitive. Deri tani…

Advertisements

Ka qenë vetë Etien Tare, që luan me të rinjtë e Lacios, që ka postuar një foto me Evën, ndërsa kjo e fundit e ka ripostuar atë.

Për momentin megjithatë, ende nuk ka asnjë konfirmim të lidhjes së tyre, por vetë Eva ka deklaruar disa herë se ka ndërmend të jetojë në Itali, pasi ka edhe disa oferta pune aty.

Advertisements

Artikulli paraprakAromë flirti? Ish-konkurentja e njohur e ‘Përputhen’ mesazhe Romeos në koncert!
Artikulli tjetërCili lajm për veten të ka bërë më shumë përshtypje pas BBV? Iliri e thotë troç