Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Selenicë të Vlorës, ku një 47-vjeçare dyshohet se është vetëvarur në banesë. Trupi i saj është gjetur nga i ati rreth orës 6:20 të mëngjesit, ndërsa policia po punon për zbardhjen e shkaqe.

“Më datë 15.05.2022, rreth orës 06:20, në fshatin Selenicë, brenda në banesë, është gjetur nga babai i saj, e vetëvarur shtetasja A. H., 47 vjeçe. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

Advertisements

Artikulli paraprakDonaldi ofendon rëndë Beatrix Ramosajn? Publikohet video që po thyen rrjetin
Artikulli tjetërBordi i Transparencës publikon çmimet, sa do të shitet nafta në vend