Ish-partnerja e Stresit, Keisi Bezhani, është shfaqur krah një djali misterioz.

“Dosja” ka publikuar foton kur Keisi shfaqet e buzëqeshur dhe e lumtur krah tij, duke konsumuar verë.

Advertisements

Madje në një moment, Keisi shfaqet duke e ledhatuar në mjekër, ndërsa buzëqeshin para kamerës. Videoja është publikuar në rrjetin social të djalit, ndërsa Keisi ka vendosur që të fshehë çdo gjë lidhur me djaloshin që i ka marrë zemrën.

Advertisements

Edhe pse me dokumente ajo vazhdon që të jetë e martuar me reperin shqiptar, duket se gjithçka ka mbetur vetëm në letër dhe se ndarja me Stresin është përfundimtare.

Advertisements

Kujtojmë se ata u martuan rreth 2 vite më parë, pasi e bënë publike marrëdhënien e tyre.

Artikulli paraprakKush e vrau Remzi Hoxhën? Gazetari pIas B0MBËN për Sali Berishën
Artikulli tjetërEuro në pikiatë dhe dollari në…! Ja çmenduria që po ndodh me kursin e këmbimit