Nora Istrefi

Advertisements

Nora ne mbrëmjen e maturës shfaqet me nje look shume te thjeshte dhe me forma te rrumbullakosura. Këngëtarja nga Kosova ka publikuar vetëm një foto nga mbrëmja e matures dhe duket se ka ndryshuar shume qe atëherë.

Advertisements

Armina Mevlani

Advertisements

Nga fotot qe Armina poston te disa viteve me pare mund te themi se ajo vazhdon te jete po njësoj. Pasioni i saj për ngjyrën e kuqe mbetet po njësoj pasi edhe për mbrëmjen e maturës fustani i saj është po ne ketë ngjyre.

Kida

Kida mbrëmjen e maturës e kishte vetëm pak kohe me pare. Këngëtarja duket pothuajse si pamja e nje prej klipeve te saj. Ajo shfaqet ne mbrëmjen e maturës plot stil dhe ekstravagante.

Era Istrefi

Era shfaqet shume ndryshe ne mbrëmjen e maturës dhe nga ai moment e deri tani ka ndryshuar jo pak. Fustani qe ka veshur këngëtarja me fame botërore është përdorur me pas edhe nga Nora ,motra e saj.

Xhesika Polo

Xhesika ne mbrëmjen e maturës duket shume ndryshe dhe ajo qe është me e dukshme eshte pesha e saj qe tani ajo ka humbur.Ndersa modeli i flokëve qe ajo ka zgjedhur nese na pyesin ne themi se nuk është gjeja e duhur për një feste si mbrëmja e maturës.

Eva Murati

Ne vitin 2004 Eva ishte maturante e Petro Nini Luarasit.Moderatoja na sjell nje foto ku duket se nuk ka ndryshuar shume. Eva si para 5 vitesh edhe tani ka mbetur një vajze simpatike.

Artikulli paraprak“Në fillim anoreksike, pastaj shumë e bërë”, Luana Vjollca prezanton projektin e ri dhe i tha të gjitha
Artikulli tjetërE gjeti më në fund dashurinë? Mevlani në një lidhje me këngëtaren e njohur shqiptare?